RU

Комітет Тимошенко переконався у дострокових виборах

20.05.2010, 17:10

Народний комітет захисту України дійшов висновку, що йому навряд чи вдасться ініціювати дострокові вибори у Верховну Раду України. Про це журналістам на прес-конференції заявив представник комітету Володимир Цибулько.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Цибулько наголосив: "Суспільної ініціативи мало, щоб ініціювати дострокові вибори. Але ми будемо робити все, щоб змусити владу бути більш поступливою в своїх діях"

У свою чергу, Михайло Ратушний запевнив, що дострокові вибори не є головною метою комітету. "Вибори - головне завдання для політичних партій, які є ключовим елементом Народного комітету, але не єдиним", - сказав він.

За його словами, основна увага комітету буде зосереджена на недопущенні порушень Конституції нинішньою владою.

Нагадаємо, лідер БЮТ Юлія Тимошенко у квітні заявляла, що створює Комітет захисту України для протистояння влади Президента Віктора Януковича і ініціювання позачергових парламентських виборів. "Ми з вами зобов'язані добитися дострокових парламентських виборів і виграти ці вибори, і усунути все, що Янукович привів до влади. Ось наш план, ось наша програма", - сказала вона.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини