RU

Комісія з розслідування законності постачань зброї в Грузію вирушить до Цхинвалі

28.10.2008, 14:47

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань з'ясування обставин постачань у Грузію української військової техніки планує 3 листопада провести виїзні засідання в Грузії і Південній Осетії. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова комісії, член фракції Партії регіонів Валерій Коновалюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Коновалюк наголосив, що зараз узгоджується порядок виїзного засідання в Грузії з Міністерством закордонних справ Грузії, а також з Міністерством оборони Грузії, оскільки комісію цікавлять два об'єкти, на які, можливо, були постачання зброї. Він також зазначив, що, безумовно, комісія також побуває і в Цхинвалі.

На питання, чи є в комісії факти, які підтверджують участь українських військових у російсько-грузинському конфлікті, депутат відповів: "Ми маємо в своєму розпорядженні ряд прізвищ, які перевіряємо".

Нагадаємо, що, за його словами, комісія вже незабаром готова надати до Верховної Ради звіт свого розслідування, яке, як стверджує В. Коновалюк, виявила ряд порушень у сфері постачань зброї в Грузію.

До того ж виконувач обов'язків голови СБУ Валентин Наливайченко стверджує, що Україна не здійснює незаконного продажу зброї іншим країнам. За його словами, Україна здійснює тільки законні постачання на основі контрактів і згідно з міжнародними договорами.

Про скандал на ринку озброєнь у статті "Україна торгує смертю" >>>

Досьє на Валерія Коновалюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини