RU

Комісія з "держзради" Тимошенко: Чекаємо відповіді прокуратури РФ

21.06.2011, 13:35

Тимчасова слідча комісія (ТСК) парламенту з розслідування газових угод 2009 року на предмет наявності ознак державної зради у сфері економічної безпеки України чекає відповіді від прокуратури Росії на свої запити. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді, член ТСК Олег Надоша.

"Юлія Тимошенко, розмахуючи друком Кабміну, як шаблею, могла стільки печаток поставити, що ми ще до кінця навіть не уявляємо, скільки підводних каменів чекає Україну далі", - наголосив Надоша.

За його словами, вимоги Росії відшкодувати борги щодо Єдиних енергетичних систем України (ЄЕСУ) - "це ще квіточки". "Вперед у нас ще буде, я так думаю, Босфор з липовими векселями, ще якісь речі будуть спливати. Складно передбачити, що нас чекає попереду", - зазначив нардеп-регіонал.

"Комісія чекає відповіді з декількох запитів, які ми передали у ряд відомств. Зокрема чекає відповіді від прокуратури Росії. Як тільки ми її отримаємо, будемо планувати подальшу роботу", - сказав політик.

Олег Надоша: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини