RU

Комісія не встановила, хто побив Волинця під час побоїща у Раді

17.02.2011, 16:10
Комісія не встановила, хто побив Волинця під час побоїща у Раді - Фото
c0091a7789320bccfc9533c4038a2f65.jpg

Комісія не встановила, хто побив Волинця під час побоїща у Раді
Комісія Верховної Ради зі страхування, що не встановила свідків і учасників побоїща в парламенті 16 грудня, сфальсифікувала документи. Про це народний депутат від БЮТ, потерпілий під час бійки, Михайло Волинець заявив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Комісія встановила два акти свого засідання, в яких засвідчила абсурдні і суперечливі речі. Вони не встановили свідків цього побиття, не встановили особу, яка завдала збиток моєму здоров'ю. Ще і посилаються на матеріали кримінальної справи, яку веде Генеральна прокуратура, відповідно до яких я перешкоджав роботі спікера парламенту о 19:00, коли парламент не працював, а також народним депутатам", - сказав М.Волинець.

До того ж нардеп пояснив, що ця комісія повинна була розслідувати цей інцидент, як випадок на виробництві. "Ніхто не може заперечувати того факту, що мене побили саме у залі парламенту, але чомусь комісія заперечує цей факт, і вони не пов'язують цей нещасний випадок із моїм робочим місцем. І це є порушенням, комісія перевищила свої повноваження, комісія біле назвала чорним і перевернула все з ніг на голову", - сказав він.

М.Волинець вважає, що комісії слід би вказати поіменно, яким саме народним депутатам він перешкоджав.

"Можливо, тих, які вдиралися у зал і били інших? Можливо, ми таким чином встановимо імена тих, хто бив мене і інших депутатів? Я здивований, що завідувач відділом з юридичного забезпечення Верховної Ради фальсифікує протокольне рішення, вважаючи, що можна робити все, що завгодно, виконуючи якісь політичні замовлення, з огляду на політичну доцільність", - заявив він.

Бютівець звернувся до спікера Володимира Литвина з вимогою розібратися у ситуації і притягнути винних до відповідальності.

Крім того, М.Волинець звернув увагу на те, що за час його перебування на лікарняному після того, що сталося у парламенті, йому замість оплати лікарняного нарахували заробітну плату. "Мені незаконно нарахували заробітну плату за час перебування на лікарняному ліжку. В інших випадках, коли мене немає у парламенті з поважних причин, мені ставлять прогул і вираховують з мене заробітну плату, а тут, коли я перебував на лікарняному, мені нарахували зарплату. Мій помічник щодня приходив у бухгалтерію і просив нарахувати лікарняний", - сказав він.

Нагадаємо, ввечері 16 грудня бютівці, що вимагали припинити репресії проти опозиції, залишилися ночувати у президії Верховної Ради, щоб на ранок залишити за собою виграшні для блокування парламенту позиції. Близько 19:00 у сесійній залі згасло центральне світло. Після цього, за словами бютівця Андрія Шевченка, на нардепів напали колеги з Партії регіонів. Потерпілих бютівців у лікарні відправляли на "швидких". Медогляд після бійки проходили шестеро депутатів, зокрема 71-річний Юрій Гнаткевич, якого забрали з Ради на носилках. А скривавлений Михайло Волинець став "обличчям" нічних новинних ефірів.

Михайло Волинець: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини