RU

В Києві колона студентів рушила на Майдан

26.11.2013, 15:00
В Києві колона студентів рушила на Майдан - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Колона студентів Києво-Могилянської академії та Київського національного університету імені Шевченка - кілька сотень людей - висунулася з парку Шевченка в бік Майдану. По дорозі вони скандують проєвропейські гасла і "Студентський страйк", "Студентська солідарність", в руках вони тримають плакати, українські прапори і прапори Європейського Союзу, а також відра, в які вони вибивають ритм. На Хрещатику студенти почали скандувати "Чорні брови - карі очі, я до Путіна не хочу".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим на акцію протесту студентів заглянув лідер партії УДАР Віталій Кличко

<a href="http://liga.net/">Источник</a>
. Його поява розділила студентів на дві частини: одні вигукували "Кличко, Кличко!", інші - "Безпартійний!", маючи на увазі, що вони проводяться не політичну акцію. Кличко виступив перед студентами.

За його словами, він проїжджав повз, і один з організаторів запросив його виступити перед студентами. "Європа - це бажання мільйонів українців, це ніякі не політичні гасла. Тому я дуже радий, що студенти небайдужі до свого майбутнього" ​, - сказав Кличко в коментарі журналістам.

Нагадаємо , в Києві, Тернополі , Ужгороді студенти заявили про намір страйкувати через розпорядження Кабміну про припинення підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини