RU

Колонія подала документи на етапування Тимошенко до Києва

01.03.2013, 15:39
Колонія подала документи на етапування Тимошенко до Києва - Фото
Юлія Тимошенко (фото - lrp.lt)
Керівництво Качанівської виправної колонії подало всі документи для етапування екс-прем'єра Юлії Тимошенко на судове засідання у справі про вбивство Євгена Щербаня в Київ 4 березня. Про це журналістам у Харкові біля лікарні Укрзалізниці заявив начальник колонії Ігор Колпащиков.

"Всі відповідні документи ми подали для проведення цього заходу. Все, що залежить від нас, ми подали", - сказав Колпащиков. Водночас, він не зміг відповісти на питання, чи зможуть бути забезпечені умови для етапування екс-прем'єра, про які говорили її лікуючі лікарі з берлінської клініки Шаріте. "На жаль, не я розпоряджаюся автомобілями. Це абсолютно інша служба. У мене інформації про це немає", - наголосив він.

Колпащиков зазначив також, що Державна пенітенціарна служба досі не отримала від екс-прем'єра однозначної відповіді, чи бажає вона бути етапованою. "З її боку ніяк ми не можемо отримати однозначної відповіді, на жаль. Є заява з проханням доставити (Тимошенко на допит свідка у справі Щербаня, - ред.), і тут же йде посилання 138 статтю (Кримінального процесуального кодексу, - ред.) , де чітко і ясно сказано, що на стаціонарному лікуванні не можна", - підсумував Колпащиков, якого цитує
Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, лікарі берлінської клініки Шаріте рекомендували використовувати карету "швидкої допомоги" у разі транспортування Тимошенко в Київ на судове засідання. "Ми вважаємо, що таке транспортування може здійснюватися тільки в спеціальному медичному транспортному засобі, тобто в машині  "швидкої допомоги", - сказав глава правління клініки Карл-Макс Айнхойпль. За його словами, необхідно також, щоб Тимошенко могла сидіти "більш-менш розслабившись" на судовому засіданні - звичайний твердий стілець для цього не підійде.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини