RU

Колонія не доставить Тимошенко в кімнату побачень до Яценюка

18.04.2012, 13:58
Колонія не доставить Тимошенко в кімнату побачень до Яценюка - Фото
Арсеній Яценюк не може отримати дозвіл на зустріч з Юлією Тимошенко
Дозвіл лідеру партії Фронт змін Арсенію Яценюку на побачення з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, швидше за все, надано не буде. Про це заявив начальник Качанівської виправної колонії Іван Первушкін.

"Швидше за все, побачення не буде надано", - сказав Первушкін, якого цитує Інтерфакс-Україна.

За його словами, Яценюк отримав роз'яснення, що побачення з Тимошенко може відбутися тільки в кімнаті для короткострокових побачень в адміністративному корпусі колонії. Аналогічна інформація була повідомлена й екс-прем'єру. Однак Тимошенко, за словами начальника колонії, сказала, що не зможе самостійно дійти до кімнати для побачень. Первушкін зазначив, що немає можливості транспортування екс-прем'єра в цю кімнату.

У той же час, начальник колонії не відповів на питання, чому Яценюку не дозволено зустрінеться з Тимошенко в її камері, як це було з членами Європарламенту. "Все проводилося за законом", - сказав Первушкін.

Нагадаємо, 7 квітня Яценюк звернувся до генерального прокурора із заявою про зустріч з Тимошенко, яка перебуває в Качанівській виправній колонії № 54 міста Харкова. Під час зустрічі лідери Фронту змін та ВО Батьківщина планували обговорити питання об'єднання опозиції й вийти на остаточно узгоджений формат участі у виборах до Верховної Ради в жовтні 2012 року.

У свою чергу, Генеральна прокуратура відмовилася надати лідеру партії Фронт змін дозвіл на зустріч 17 квітня з екс-прем'єром.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини