RU

Коломойський про Саакашвілі без громадянства: З ним не буде нудно

27.07.2017, 15:57
Коломойський про Саакашвілі без громадянства: З ним не буде нудно - Фото
Ігор Коломойський
Бізнесмен Ігор Коломойський, коментуючи позбавлення Міхеіла Саакашвілі українського громадянства, висловив надію, що в подальшому "з ним не буде нудно". Коментар екс-глави Дніпропетровської облдержадміністрації наводить ТСН.ua.

"Позбавлення громадянства Саакашвілі - це ганебна пляма на репутації нашої держави. Ще ганебнішим є те, що, незважаючи на прагнення до Європи, реалізовано це в "кращих" радянських традиціях. Тільки історія дасть оцінку, позитивний він герой для України чи ні", - сказав Коломойський.

"Особисто я можу сказати тільки те, що з ним не було і, сподіваюся, не буде нудно. І неважливо, якими мотивами він керувався, коли розворушив наше сонне царство", - додав він.

Бізнесмен також заявив, що "якщо його самого, можливо, коли-небудь позбавлять громадянства", то йому буде "почесно опинитися в списку поряд з Саакашвілі".

Читайте також: "Як Саакашвілі з дому виганяли": карикатура Deutsche Welle

"Якщо мене коли-небудь позбавлять громадянства, то присутність в його компанії буде дуже почесною. Так само, як за радянської влади для тих, кого позбавляли громадянства, почесно було опинитися в компанії Солженіцина, Бродського, Аксьонова, Ростроповича і Вишневської", - зазначив Коломойський.

Екс-власник
ПриватБанку і колишній глава Одеської ОДА раніше неодноразово критикували один одного і з'ясовували стосунки в рамках судового процесу.

Сьогодні, 27 липня, в Адміністрації президента підтвердили, що
Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій профільної комісії. Остання підтримала відповідне клопотання Державної міграційної служби, яка нібито привела "переконливі факти" надання екс-громадянином Грузії "недостовірної інформації при оформленні. заяви".

Читайте також: Міхеіл Саакашвілі, невидимий указ Порошенка і філософський камінь

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини