Коломойський може закрити УНІАН

26.02.2013, 12:25
Коломойський може закрити УНІАН - Фото
Ігор Коломойський

Мільярдер Ігор Коломойський не залишив журналістам агентства шансу на незалежну редакційну політику

Бізнесмен Ігор Коломойський може закрити інформаційне агентство УНІАН, яке належить йому, якщо колектив не піде на поступки, пише газета Комерсант-Україна. Джерела ЛІГАБізнесІнформ в агентстві кажуть: трудовий колектив і далі наполягатиме на звільненні авторів фальшивок про Сергія Власенка та Олександру Кужель.

Газета зазначає, що глава холдингу 1+1 Олександр Ткаченко під час зустрічі минулого вівторка повідомив колективу про три шляхи виходу із ситуації, запропоновані Коломойським. Перший варіант - колектив приносить свої вибачення керівництву і відкликає заяву про цензуру в агентстві. Другий варіант - звільнення співробітників у повному складі (більше 60 осіб). Третій варіант - колектив продовжує працювати, забувши про інцидент з публікацією фальшивих повідомлень на сайті.

Джерела
ЛІГАБізнесІнформ в УНІАН говорять, що поки колектив не готовий прийняти жоден з варіантів, наполягаючи на тому, щоб винуватців появи скандальних матеріалів було звільнено. "Немає жодної гарантії, що цього не трапиться знову. Єдина гарантія - звільнення авторів фальшивок", - говорять співробітники агентства.

Сам Ткаченко підтвердив факт зустрічі, але подробиць не розповів.

Нагадаємо, 11 лютого на сайті УНІАН з'явилося кілька новин, які не відповідали дійсності, про діяльність Кужель і Власенко. 13 лютого колектив звернувся до власника, мільярдера Коломойського і глави медіа-групи 1+1 Ткаченка із закликом врятувати інформаційне агентство.

В медійний актив Коломойського входить велика частка акцій в найбільшій телекомпанії в Східній Європі - Central european media enterprises (СМЕ). Коломойському належить 1+1 медіа, до складу якої входять п'ять телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International. Ще однією складовою групи є інформаційно-новинні майданчики ТСН.ua, УНІАН та Главред.info, а також інтернет-сайти Телекритика і Дуся.

У ЗМІ пишуть, що бізнесмен є співвласником цілодобового єврейського телеканалу Jewish News 1. Крім того, Коломойському належить газета Новая, Известия в Украине, My internet, Главпорт і телеканал СIТІ.

Досьє на Ігоря Коломойського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Можно ли меньше вредить здоровью, не бросив курить?