RU

Коломойський хоче створити Раду губернаторів південного сходу

25.04.2014, 17:45
Коломойський хоче створити Раду губернаторів південного сходу - Фото
Ігор Коломойський
Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, бізнесмен Ігор Коломойський запропонував створити Раду губернаторів південного сходу України з включенням до нього глав ОДА Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Головним завданням Ради Коломойський вважає створення необхідних умов для проведення 25 травня 2014 року прозорих і чесних виборів президента України під контролем міжнародних спостерігачів.

Робочим органом Ради пропонується зробити штаб територіальної оборони південно-східних областей зі штаб-квартирою в Дніпропетровську. У рамках штабу дії місцевої влади будуть координуватися з СБУ та МВС в рамках боротьби з сепаратизмом і диверсійною діяльністю незаконних силових структур.

Також, вважає губернатор, члени Ради зможуть виробити узгоджені пропозиції щодо децентралізації влади в Україні, підвищенню ролі органів місцевого самоврядування як основи для гармонізації відносин між центром і регіонами. Пропозиції можуть бути оформлені у вигляді проекту нової редакції Конституції.

"Негативні тенденції в південно-східних областях мають схожу природу, але долаються по-різному. В рамках Ради губернатори отримають можливість обмінятися успішним досвідом нормалізації обстановки на ввіреній території, сформулювати взаємоприйнятні принципи ведення суспільного діалогу, консолідувати населення навколо спільних цінностей свободи і демократії", - вважає Коломойський.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу заступник голови Центральної виборчої комісії  Андрій Магера запевнив, що жителі Донбасу зможуть проголосувати на президентських виборах. "У східній Україні - це і Донецька , і Луганська області - будуть вжиті всі заходи для того, щоб виборчі дільниці там відкрилися і виборці прийшли на дільниці для голосування... Я думаю, що тут якихось екстраординарних ситуацій немає", - заявив він.

Перший тур позачергових виборів президента України відбудеться 25 травня. Одночасно з ними пройдуть вибори до Київради та мера столиці, а також градоначальників у ряді інших містах країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини