RU

Колишній віце-губернатор з РФ курирує терористів на Донбасі

13.02.2020, 17:06
Колишній віце-губернатор з РФ курирує терористів на Донбасі - Фото
Володимир Пашков (скріншот з відео)

Той факт, що колишній віце-губернатор Іркутської області РФ Володимир Пашков став одним з ватажків терористичної організації ДНР, свідчить про пряму роль Росії в конфлікті на території українського Донбасу. Про це на засіданні форуму ОБСЄ із співробітництва в галузі безпеки у Відні заявив заступник постпреда України при міжнародних організаціях Ігор Лоссовський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він сказав, що ситуація на Донбасі залишається нестабільною через небажання Російської Федерації припинити ворожі дії.

"Крім того, на тлі заперечення Росією, що вона є стороною конфлікту, колишній віце-губернатор Іркутської області РФ був призначений так званим прем'єр-міністром російської окупаційної адміністрації в Донецькій області", - сказав Лоссовський.

Такий крок, на його думку, "не тільки відображає пряму роль Росії в конфлікті, але чітко вказує на її наміри консолідувати і зміцнити окупаційну владу".

Близько тижня тому з'явилася інформація, що колишній віце-губернатор Іркутської області Володимир Пашков приєднався до бойовиків на окупованих територіях Донбасу. Вони називають його "прем'єр-міністром".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Пашков приєднався до підконтрольної Кремлю терористичної організації "як фізична особа, як просто громадянин Російської Федерації".

Пашков народився 4 лютого 1961 року в російському Братську. З 2012 по 2015 роки працював заступником губернатора Іркутської області. Працює на держслужбі, починаючи з 1993 року.

  • У квітні 2017 р ватажок терористичної організації ДНР Олександр Захарченко (вже покійний) підписав "указ", за яким "тимчасовим адміністратором" українських підприємств, захоплених бойовиками, було призначено якесь ЗАТ Внешторгсервіс, гендиректором якого є Володимир Пашков.
  • Під "тимчасову адміністрацію" Внешторгсервісу, зокрема, перейшли, Донецьксталь, Єнакіївський і Макіївський метзаводи, Єнакіївський коксохімпром, Ясинівський коксохімічний завод, Макіївкокс, Харцизький трубний завод.
  • Терористи тоді зізнавалися, що Пашков підпорядковується російській владі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини