RU

Коли парламент відновить роботу? Депутатський прогноз

09.07.2009, 16:30

У БЮТ вважають, що "регіонали" розблокують парламентську трибуну, щойно подадуть анонсоване ними подання до Конституційного Суду. В Партії регіонів заявляють, що, швидше усього, ні сьогодні, ні завтра парламент працювати не буде.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко в інтерв'ю журналістам передбачив, що щойно "регіонали" внесуть своє подання до Конституційного Суду, роботу Ради буде розблоковано, і питання про підвищення соціальних стандартів буде відкладене до висновку КСУ. На його думку, це може статися вже завтра вранці.

У свою чергу, депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов попередив, що трибуна буде блокуватися незалежно від внесення подання в КСУ. Рада запрацює завтра вранці тільки у тому разі, якщо за ніч уряд погодиться з необхідністю підвищення мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму. "Я думаю, що ні сьогодні, ні завтра парламент працювати не буде", - вказав він.

О.Єфремов також передбачив, що нинішня сесія Верховної Ради може бути закрита у день відкриття наступної сесії.

Незважаючи на те, що вечірнє пленарне засідання не почалося, депутати реєструються й заходять у залу. У залі присутні по кілька депутатів від всіх фракцій, пустують тільки місця фракції Блоку Литвина. Депутати від Партії регіонів сидять у ложі уряду, вхід у ложу президії ВР перекрито стільцями. У залі лідер фракції БЮТ Іван Кириленко щось жваво доводить депутатам від фракції Партії регіонів, серед яких - О.Єфремов, Михайло Чечетов, Михайло Папієв, ряд інших депутатів-"регіоналів".

Нагадаємо, з початку тижня Партія регіонів блокує роботу Верховної Ради. Депутати вимагають вирішити соціальні питання.

У свою чергу, Юлія Тимошенко упевнена, що головна мета блокування Партією регіонів роботи Верховної Ради - не дати парламенту можливості проголосувати за кадровими призначеннями в Кабінет Міністрів і зруйнувати залишки фінансової стабільності. На думку Ю.Тимошенко, це спланований фінансовий тероризм.

Вчора Ю.Тимошенко вимагала від лідера Партії регіонів Віктора Януковича і його колеги Миколи Азарова відмовитися від свого законопроекту на підвищення мінімальної зарплати і пенсії. "Те, що ви робите - це прямий злочин", - сказала вона.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини