RU

Колесников "поклявся" в дружбі з Януковичем

13.10.2008, 12:31

Народний депутат від Партії регіонів Борис Колесников заперечує існування розколу в його політичній силі. Він також спростовує існування розходжень із лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

За інформацією ряду ЗМІ, Б. Колесников запевнив, що ніякого розколу немає. "Але всередині партії є багато думок. Адже виборці бачать тільки готовий продукт і не бачать дебатів, які постійно ведуться на президії партії", - додав політик.

Крім того, парламентарій спростував існування розходжень із лідером Партії регіонів Віктором Януковичем. "До того ж ми з Віктором Федоровичем - одна команда. Це я говорю не для червоного слівця", - зазначив "регіонал".

Він наголосив, що у нього з В. Януковичем одна позиція з приводу практично всіх принципових питань, серед яких - бачення ринкової економіки і статусу російської мови.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Тарас Чорновіл наголосив на "глибокій кризі" всередині Партії регіонів. Про це політик заявив під час Інтернет-конференції, яка пройшла в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23). За словами депутата, насамперед, у партії є криза системи прийняття рішень, основних пріоритетів і власного позиціонування. "Воювати проти Партії регіонів я не хочу і не буду, хоч в її блискуче майбутнє не вірю. Повторюється досвід СДПУ(о) ", - наголосив Т. Чорновіл.

Досьє на Бориса Колесникова >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини