RU

Колеснікову все одно, ким бути - міністром або нардепом

28.11.2012, 12:57
Колеснікову все одно, ким бути - міністром або нардепом - Фото
Борис Колесніков

Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков стверджує, що для нього не важливо, чи залишиться він в міністерському кріслі. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Колесніков зазначив, що після обрання до Верховної Ради всі члени уряду, які були у виборчому списку Партії регіонів, написали заяви про відставку. "За підсумками формування більшості і всієї процедури початку роботи Верховної Ради президент зробить висновки, заслухає звіти міністрів і внесе свої пропозиції щодо формування нового складу Кабміну", - сказав він.

"Ми виграємо вибори перш за рахунок того, що ми команда. Тому рішення буде командним - хто корисний в парламенті, а хто корисний в уряді", - додав Колесніков.

Відповідаючи на питання, чи залишиться він міністром інфраструктури, Колесніков сказав: "Я не думаю, що це має велике значення. Головне - стратегія розвитку галузі, а хто може прийти на моє місце - це не так важливо".

Нагадаємо, вибори в Раду 2012 року не передбачають обов'язкової відставки уряду. Однак прем'єр-міністр
Микола Азаров 19 листопада на засіданні Кабміну повідомив, що подав президентові подання про звільнення міністрів, обраних народними депутатами на парламентських виборах 28 жовтня. Крім самого Азарова, на звільнення подані віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (№3 в списку Партії регіонів), віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков (№8), міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник (№11), міністр юстиції Олександр Лавринович (№12), міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк (№15 в списку ПР).

Експерти, опитані ЛІГАБізнесІнформ, зійшлися на думці, що Азаров залишиться на своїй посаді і не буде зміщений в результаті парламентських виборів. Вони прогнозують, що главу уряду не будуть міняти аж до 2014 року. Водночас, в самому уряді стане більше міністрів, наближених до сім'ї глави держави.

Досьє на Бориса Колеснікова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини