RU

Колесніченко скаржиться, що його тагнуть в ЄС через "це місце"

14.05.2013, 16:25
Колесніченко скаржиться, що його тагнуть в ЄС через
Вадим Колесніченко
У фракції Партії регіонів у Верховній Раді України сформувалася група, яка має намір блокувати голосування законопроекту N2342, що передбачає легалізацію прав сексуальних меншин. Про це депутат-регіонал Вадим Колесніченко повідомив Коментарям.

За його словами, сьогодні на засіданні фракції він озвучив рішення синоду Української православної церкви, а також свою позицію про неприпустимість голосування за даний законопроект. "Мене підтримали практично всі депутати, і, незважаючи на те, що були спроби схилити нас до голосування за цей проект закону з посиланнями на євроінтеграцію, безвізовий режим, фракція була одностайна. Розуміючи, що треба працювати з нами, було прийнято рішення, що ми його (законопроект N2342) не відхиляється (ми запропонували зняти його з голосування), було запропоновано відкласти його розгляд", - поділився подробицями Колесніченко.

За його словами, в ПР утворилася група депутатів, які категорично проти ухвалення даного законопроекту. "Група депутатів фракції Партії регіонів вже оголосила гасло "Ми в Європу, але тільки не... через це місце ". Тому якщо мені потрібно через це місце йти в Європу, то мені ця Європа не потрібна", - зазначив Колесніченко.

Колесніченко зазначив, що сьогодні вся фракція проголосувала проти цього закону. "Я розумію, що буде застосована сильна артилерія. Не знаю, чи будуть загрожувати, або щось ще", - розповів Колесніченко.

На питання, хто саме буде загрожувати, Колесніченко відповів: "Не знаю. Хто пропонує? Влада пропонує голосувати цей закон, а фракція не хоче його голосувати. При цьому ми цю позицію викладали вже неодноразово. При цьому вже неодноразово було прийнято рішення на фракції не гвалтувати депутатів і відпустити у вільне плавання ", - підкреслив Колесніченко.

Нагадаємо, в Партії регіонів ухвалили рішення перенести розгляд законопроекту про легалізацію прав сексуальних меншин.

Досьє на Вадима Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини