RU

Колесніченко хоче заборонити добре говорити про лесбіянок і геїв

03.01.2013, 15:11
Колесніченко хоче заборонити добре говорити про лесбіянок і геїв - Фото
Вадим Колесніченко
Народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Вадим Колесніченко знову зареєстрував у парламенті законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму (N1155).

Як пише ЮрЛІГА, проти цього і ряду інших схожих законодавчих ініціатив неодноразово виступали громадські об'єднання, рада при Уповноваженому з прав людини. Крім того, в грудні минулого року Європарламент закликав не приймати закони, що дискримінують сексменьшини.

Під пропагандою одностатевих сексуальних відносин депутат має на  увазі умисну ​​діяльність з метою поширення будь-якої позитивної інформації про одностатеві сексуальні стосунки, що може негативно вплинути на фізичне і психічне здоров'я, моральний і духовний розвиток дитини, сформувати у неї неправильні уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних шлюбних відносин, а в майбутньому вплинути на його вибір сексуальної орієнтації.

Але, незважаючи на таке формулювання, Колесніченко підкреслює, що даний закон не регулює суспільні відносини у сфері приватного життя, крім того, не є пропагандою одностатевих сексуальних відносин популяризація ідей толерантності.

Відповідальність за подібну поведінку автор документа пропонує ввести адміністративну та кримінальну. В рамках КпАП за пропаганду одностатевих сексуальних відносин, спрямовану на дитину, яка може негативно вплинути на її фізичне і психічне здоров'я, моральний і духовний розвиток, - може загрожувати штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розмір штрафу збільшується до 1 тис. 500 неоподатковуваних мінімумів, якщо правопорушення вчинено службовою чи посадовою особою.

Так, у КК пропонується доповнити ст. 150-2, згідно якої вчинення повторно протягом року умисних дій з метою пропаганди одностатевих сексуальних відносин, що може негативно вплинути на фізичне і психічне здоров'я, моральний і духовний розвиток, моральний і духовний розвиток дитини, тягне за собою накладення арешту строком до 3 років або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Якщо ж подібні дії вчинені службовою чи посадовою особою, а також за їх сприяння, то термін арешту збільшується до 4 років, а позбавлення волі можливе на термін від 4 до 6 років.

Колесніченко встиг подати вже не один законопроект, зокрема, він висловив бажання влаштувати для українців ще одне свято - День національностей.

Досьє на Вадима Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини