RU

Колесніков пропонує скинутися по 2 грн. на незалежний телеканал

22.06.2010, 15:55

Віце-прем'єр Борис Колесніков обіцяє до 1 вересня представити модель суспільного телебачення. Про це він заявив журналістам сьогодні на прес-конференції. За його словами, таке телебачення має бути незалежним від держави і від спонсорів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Колесніков пояснив: "Фінансування держави - це залежність від держави. Якщо телебачення суспільне, то треба буквально розуміти, що кожний українець має сплатити 1 гривню за те, щоб звільнити телебачення від впливу. Це 46 млн. щомісяця".

До того ж Б.Колесніков наголосив, що суспільне телебачення має бути і конкурентоздатним. "Ви ж розумієте, що будь-який національний канал витрачає на свій контент не менше $100 млн. І треба, щоб бути конкурентоздатним, не мати залежності від спонсорів, не мати реклами, раз за це вже раз заплачено. Все зводиться до фінансової моделі телебачення", - наголосив віце-прем'єр.

У свою чергу, Прем'єр-міністр України Микола Азаров схвалив таке бачення суспільного телебачення. "46 млн. всього-на-всього, і немає залежності ні від реклами, ні від магнатів, ні від олігархів телебачення. Можна зробити", - сказав він.

На що Б.Колесніков продовжив: "Але щоб бути конкурентним, треба платити 2 гривні все-таки у місяць. Тоді бюджет $120 млн. - це бюджет, рівний "Інтеру".

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявляв про важливість створення в Україні суспільного радіо і телебачення. "Я хотів би, щоб в Україні якомога швидше було прийнято закон про суспільне радіо і телебачення. Це стане істотним кроком до сбалансованості, об'єктивності засобів масової інформації", - сказав Президент.

Про необхідність створення суспільного телебачення в Україні влада говорить вже декілька років, але досі ця ідея не реалізована.

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини