RU

Колесніков назвав ризики, що чекають на Януковича на виборах

12.10.2009, 10:32

Партія регіонів збирається вести свою передвиборчу агітацію "в найкращих традиціях західної демократії". Про це журналістам в Донецьку заявив народний депутат, заступник голови ПР Борис Колесніков.

"Партія регіонів, маючи найбільшу підтримку в країні, завжди вистроює свою виборчу політику передусім відкрито і зрозуміло. Безумовно, як кажуть, в найкращих традиціях західної демократії. Всі наші реформи спрямовані на те, щоб життя країни починалося від низу до верху, а не від верху до низу", - цитує регіонала прес-служба партії.

"Ходи мають бути передусім чесними, здійснимими. Так, це не є конкурентна перевага. Тобто Віктор Янукович не може пообіцяти того, що пообіцяли помаранчеві і серцеві у свій час. Але те, що він пообіцяє, буде зроблене обов'язково", - додав Б.Колесніков.

Водночас політик окреслив і деякі ризики, які можуть чекати на кандидата від Партії регіонів під час виборів. "Ризиків багато, ми сьогодні в опозиції. Ці явки по 99% в деяких регіонах, м'яко кажучи, недружніх до нас... Такі ризики є, але я думаю, ми впораємося. З допомогою журналістів, передусім ", - вказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини