RU

Кокс з Кваснєвським прийдуть на голосування по Тимошенко,- Кличко

05.11.2013, 15:08
Кокс з Кваснєвським прийдуть на голосування по Тимошенко,- Кличко - Фото
Віталій Кличко
У четвер, 7 листопада, моніторингова місія Європарламенту, очолювана Петом Коксом і Олександром Кваснєвським, на запрошення лідерів опозиційних сил відвідає Верховну Раду. Про це заявив лідер фракції УДАР Віталій Кличко.

"Завтра до Києва приїжджають Кокс і Кваснєвський. Ми їх запрошуємо до парламенту в четвер. Спікер Рибак пообіцяв у цей день першою справою розглянути законопроект Анжеліки Лабунської щодо вирішення питання Тимошенко", цитує Кличка прес-служба УДАРу .

За його словами, опозиціонери пропонують європейським представникам подивитися на власні очі, хто дає голоси за цей законопроект, а " хто тільки говорить про євроінтеграцію, роблячи зовсім інше".

Політик заявив, що його фракція готова проголосувати за законопроект Лабунської про звільнення Тимошенко, але правляча більшість зриває голосування, тому цей проект закону навмисне не винесли на розгляд до сесійної зали 5 листопада, а перенесли на четвер.

"Місія Кокса-Кваснєвського спочатку подала президенту Януковичу клопотання про помилування Тимошенко. Янукович нічого не зробив, переклавши відповідальність на парламент. Потім європейські представники озвучили новий варіант - прийняти законопроект депутата Лабунської. І знову влада не хоче цього робити. Янукович загрався: опозиція і Євросоюз - це не маріонетки в його руках, і не треба влаштовувати спектаклів", - підкреслив депутат.

Кличко також зазначив, що сьогодні голова держави боїться випустити Тимошенко і боїться підписати угоду, виконання положень якої від нього зажадають українське суспільство і Європа.

Нагадаємо, раніше лідер фракції Партії регіонів у Раді Олександр Єфремов заявив, що регіонали не голосуватимуть за законопроект Лабунської про звільнення Тимошенко.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини