RU

Кокс і Кваснєвський відзвітують про Україну 13 листопада

11.11.2013, 12:59
Кокс і Кваснєвський відзвітують про Україну 13 листопада - Фото
Пет Кокс та Олександр Кваснєвський
Звіт керівників місії Європейського парламенту в Україні Пета Кокса і Олександра Кваснєвського буде оприлюднений 13 листопада. Про це повідомив прес-секретар представництва ЄС в Україні Давид Стулік.

Звіт буде представлений на Конференції президентів Європарламенту, а потім відбудеться прес-конференція, на якій офіційно оприлюднять результати моніторингу. У представництві ЄС також повідомили, що 12-13 листопада Кокс і Кваснєвський будуть перебувати в Україні. Раніше планувалося, що звіт Кокса та Кваснєвського буде представлений 14 листопада.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності збереться сьогодні на позачергове засідання для розгляду пропозицій, які напрацювала робоча група щодо законопроекту про лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном. Комітет планує зібратися о 15:00.

Минулого тижня комітет відправив на доопрацювання всі чотири законопроекти, в яких пропонуються шляхи виконання умов ЄС щодо вирішення проблеми Тимошенко. Також було вирішено створити на базі комітету робочу групу з доопрацювання всіх чотирьох законопроектів.

Раніше керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект Анжеліки Лабунської про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше. Після його відхилення на комітеті, Кокс і Кваснєвський дали Раді час до середи, 13 листопада, - за дні, парламент повинен встигнути узгодити і прийняти три останніх закону , необхідних для євроінтеграції.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини