Кокс і Кваснєвський уже не спостерігають за Тимошенко і Луценком

Кокс і Кваснєвський уже не спостерігають за Тимошенко і Луценком - Фото
04.01.2013, 16:02

9 січня, як очікується, буде представлена остаточна доповідь місії за результатами роботи в Україні

Мандант спостережної місії Європарламенту в складі з екс-президента Польщі  Олександра Квасьнєвського і екс-голови Європарламенту Пета Кокса за справами екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-голови МВС Юрія Луценка закінчився. 9 січня Президент ЄП Мартін Шульц отримає остаточну доповідь місії.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, саме на 9 січня запланована зустріч, на якій, як очікується, і буде представлена остаточна доповідь місії за результатами роботи в Україні.

Проміжна доповідь місії була передана керівництву Європарламенту у жовтні минулого року. Робота місії була припинена на період виборчої кампанії в Україні і відновлена ​​після закінчення виборів 28 жовтня.

Нагадаємо, Європарламент направив Кваснєвського і Кокса як спостерігачів в Україну на початку червня минулого року для спостереження за процесом у справі екс-прем'єра Тимошенко. Пізніше до їх задач додався моніторинг справ екс-голови МВС Луценка і колишнього т.в.о. міністра оборони Валерія Іващенка, а також спостереження за підготовкою до виборів.
Популярне