RU

Кокс і Кваснєвський просять Януковича помилувати Тимошенко

04.10.2013, 16:50
Кокс і Кваснєвський просять Януковича помилувати Тимошенко - Фото
e1ef053fd0b560530b96189271f8cc39.jpg
Представники моніторингової місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський подали президенту Віктору Януковичу клопотання про помилування Юлії Тимошенко. Про це повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко уточнив: "Сьогодні під час зустрічі з Януковичем для юридичної легалізації можливості виїзду Юлії Тимошенко за кордон Кокс і Кваснєвський подали підписане ними клопотання про помилування Юлії Тимошенко".

Нагадаємо, Кокс і Кваснєвський також передали Тимошенко пропозицію про виїзд на лікування до Німеччини. Тимошенко цю пропозицію прийняла, пообіцявши не просити політичного притулку. "Я боролася, борюся і буду боротися за свою повну правову реабілітацію, а також за зняття з мене всіх абсурдних, від А до Я сфальсифікованих звинувачень, за повернення до повноцінного політичного життя", - зазначила вона, додавши: "Я приймаю цю пропозицію".

Екс-голова Європейського парламенту Пет Кокс, який представляє в Україні місію Європарламенту, заявив нещодавно, що в ЄС  чекають рішення Януковича по Тимошенко. "У нас є кілька пропозицій для виходу з цієї ситуації. Не раз і не два надавали їх українським партнерам. Очікуємо рішення президента Януковича" , - сказав він.

На вирішення питання Тимошенко в України є ще півтора місяці  - Європейський парламент переніс на 15 листопада рапорт моніторингової групи у справі екс-прем'єра. "У ході засідання комісії закордонних справ Європарламенту сьогодні були оголошені наступні терміни: 15.11 - рапорт місії Кокса та Кваснєвського, 18.11 - рішення про підписання угоди про асоціацію з Україною", - повідомив на своїй сторінці у Facebook євродепутат Павло Залевськи.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини