RU

Кокс і Кваснєвський приїхали в лікарню до Тимошенко

31.10.2013, 17:32
Кокс і Кваснєвський приїхали в лікарню до Тимошенко - Фото
Олександр Кваснєвський і Пет Кокс
Представники моніторингової місії Євросоюзу Олександр Кваснєвський і Пет Кокс прибули до Харкова, щоб зустрітися з екс-прем'єром Юлією  Тимошенко. Про це повідомляє Укрінформ.

Кортеж з п'яти автомобілів у супроводі двох машин ДАІ в'їхав на територію лікарні Укрзалізниці, де лікується екс-прем'єр.

Як повідомляли засоби масової інформації, перед цим у Києві Пет Кокс і Олександр Кваснєвський зустрілися з президентом України Віктором Януковичем, зустріч тривала близько години.

Нагадаємо, представники моніторингової місії Євросоюзу прибули з триденним робочим візитом до України.

Місія Кокса-Кваснєвського відвідувала Україну 21-22 жовтня. Євродепутати подали президенту Януковичу клопотання про помилування Тимошенко. Оскільки питання Тимошенко ще не вирішене, мандат місії продовжений до 12 листопада, і її висновки стануть вирішальними у прийнятті Євросоюзом рішення, чи підписувати угоду про асоціацію з Україною. Європарламент 15 листопада розгляне рапорт моніторингової групи у справі екс-прем'єра.

28 листопада в Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення Юлії Тимошенко.

Досьє на Олексндра Кваснєвського

Читайте також: Без Тимошенко ніяк. Чому ЄС не відпустив Кокса та Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини