RU

Кокс і Кваснєвський приїхали в лікарню до Тимошенко

28.03.2013, 11:57
Кокс і Кваснєвський приїхали в лікарню до Тимошенко - Фото
Олександр Кваснєвський (фото - yes-ukraine.org)
У Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці N5 (Харків), де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко, приїхали екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс і колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Кортеж з шести машин з мікроавтобусом, в якому були представники Європарламенту, в'їхав на територію лікарні о 11:05. Прихильники екс-прем'єра, що чергують під лікарнею, зустріли кортеж, скандуючи "Юлі-волю!"

Незадовго до цього в лікарню приїхали начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков, начальник управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Євген Бараш і прокурор Харківської області Геннадій Тюрін.

Як повідомлялося, Кокс і Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем'єром Тимошенко і розпочали роботу 11 червня. Відповідні домовленості були досягнуті між прем'єр-міністром Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їх мандат був розширений: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка. Робота спостерігачів була припинена на період парламентських виборів в Україні, після чого була відновлена.

Останній візит Кокса та Кваснєвського в Україну пройшов 4-5 лютого поточного року. Тоді екс-президенти відвідали Менську колонію (Чернігівська обл.), де зустрілися з Луценком, а також ЦКБ N5 (Харків), де проходить лікування Тимошенко.

На початку травня місія планує представити керівництву ЄС свою доповідь.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини