RU

Кокс і Кваснєвський необ'єктивні, - регіонал

11.11.2013, 11:48
Кокс і Кваснєвський необ'єктивні, - регіонал - Фото
Олександр Кваснєвський, Пет Кокс
"Якщо Кокс і Кваснєвський думають, що вони з палати  Тимошенко будуть нами керувати - це їх помилка", - заявив лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

За словами лідера парламентських регіоналів, він не зустрічався ні з Коксом, ні з Кваснєвським, в той час як представники опозиції зустрічаються з ними постійно. Єфремов стверджує, що європейські емісари не враховують думки парламентської більшості, і навіть не цікавляться ним.

"Виявляється Кокс і Кваснєвський, перебуваючи в лікарні у Тимошенко, погодили , що треба голосувати за проект Лабунської (про лікування засуджених за кордоном, фракція Партії регіонів називає цей проект юридично безграмотним - ред.). Квасьнєвський потім подзвонив керівнику парламенту і каже: "Ми домовилися, що треба голосувати за такий-то проект". Коли до мене дійшла ця інформація, я був гранично здивований. Із палати засудженої дзвонять представники ЄС, розповідають, що потрібно робити, і при цьому вони не спромоглися навіть поставити запитання нашої фракції і дізнатися нашу точку зору. З нами ні Кокс, ні Квасьнєвський жодного разу не зустрічалися", - сказав він.

Нагадаємо, на минулому тижні керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект Анжеліки Лабунської про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше. Після його відхилення на комітеті, Кокс і Кваснєвський дали Раді час до середи, 13 листопада, - за дні, парламент повинен встигнути узгодити і прийняти три останніх закони, необхідних для євроінтеграції.

Повний текст інтерв'ю Олександра Єфремова

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини