Кого українці хочуть в прем'єри після виборів - опитування КМІС

25.02.2019, 13:19
Кого українці хочуть в прем'єри після виборів - опитування КМІС - Фото
Владимир Гройсман (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Половина українців, згідно з результатами соцопитування, не визначились, кого б вони хотіли бачити прем'єром

Після президентських виборів більшість українців - 15,3% опитаних - хотіли б бачити прем'єр-міністром нинішнього главу уряду Володимира Гройсмана. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

На другому місці за результатами опитування - нардеп Сергій Тарута, 5,1%. На третьому - лідер Народного фронту Арсеній Яценюк, 4,6%.

Бачити прем'єром проросійського політика Віктора Медведчука хотіли б 3,3% опитаних, екс-прем'єра Анатолія Кінаха - 2,7%, голову партії Відродження  Віктора Бондаря  - 1,5%, генпрокурора Юрія Луценка - 1,4%, голову Волинської облради Ігоря Палицю - 0,6%.

За іншого кандидата - 5,1% опитаних.

Важко відповісти - 54,5%, відмовилися відповісти - 5,9%.

Опитування проводилося з 8 по 20 лютого методом особистого інтерв'ю серед респондентів з 110 населених пунктів усіх регіонів України, окрім Криму і окремих районів Донецької та Луганської областей. Статистична похибка не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

22 лютого було опубліковано результати іншого соцопитування, згідно з якими найбільш актуальними проблемами для більшості українців залишаються війна на Сході України (62%) і соціально-економічні проблеми: низький рівень зарплат або пенсій (56,8%).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?