RU

Коаліція і опозиція не підпишуть меморандум про ситуацію в країні

18.04.2014, 13:45
Коаліція і опозиція не підпишуть меморандум про ситуацію в країні - Фото
a6a44094150476260904cd9beaec4f04.jpg

Коаліція і опозиція не домовилися по меморандуму про врегулювання ситуації в східних регіонах України. Замість парламентського документа, він буде оформлений як звернення до українського народу голови Верховної Ради, в.о. президента і прем'єр-міністра України. Про це заявив спікер Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов зазначив, що в результаті переговорів по меморандуму, які тривають сьогодні з 09:00, не вдалося прийти до консенсусу. Пропозиції коаліції поки не підтримують опозиційні депутати (мабуть, мова про регіоналів і комуністів). Тому з меморандумом порозуміння до українського народу звернуться спікер і прем'єр-міністр.

Турчинов висловив упевненість у тому, що громадяни України і в східних регіонах підтримають положення меморандуму, що дозволяють мирним шляхом вирішити проблеми, які сьогодні провокують конфліктну ситуацію в регіонах.

Сьогодні в.о. голови фракції Батьківщина
Сергій Соболєв заявив, що комуністи зривають переговори по меморандуму у Верховній Раді. З регіоналами залишається домовитися з питання мови.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що коаліція і опозиція планують зафіксувати в меморандумі з врегулювання ситуації в східних регіонах України питання реформи місцевого самоврядування, врегулювання мовного питання та внесення змін до Конституції
.

Парламентська більшість готова була задекларувати в меморандумі готовність надати регіонам реальне місцеве самоврядування, а також бюджетну автономію. Мовне питання більшість пропонує врегулювати законом, в якому зафіксувати право представників певних мовних груп на офіційний статус для своєї мови, "що дозволить розширити повноваження, і раз і назавжди зняти це питання".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини