RU

Коаліціада: переговорники узгодили частину тексту угоди

14.11.2014, 17:34
Коаліціада: переговорники узгодили частину тексту угоди - Фото
Оксана Сироїд (фото - ЛігаБізнесІнформ)
Майбутні депутати погодили реформаторську частину коаліційної угоди на 65 сторінках. Проект сьогодні буде оприлюднений на сайтах політичних сил, які працювали над проектом. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це сьогодні повідомила представник об'єднання Самопоміч Оксана Сироїд по завершенні роботи групи.

"Ми завершили роботу над частиною коаліційної угоди, в якій визначено зміст реформ, на які буде спрямована діяльність коаліції. Сьогодні цей документ буде оприлюднений на веб-сторінках політичних сил, які брали участь в роботі з підготовки коаліційної угоди", - сказала вона.

Сироїд зазначила, що проектом передбачені реформи за основними напрямками: судова, антикорупційна, децентралізація і реформа державного управління, реформа системи органів правопорядку, реформа системи національної безпеки і оборони, системи охорони здоров'я, регуляторна політика та розвиток підприємництва, реформа в сфері енергетики, реформа фінансового сектора, інфраструктури і транспорту, сільського господарства, соціально-гуманітарна реформа, реформа законодавства про вибори і конституційна реформа.

Як повідомив журналістам лідер Блоку Петра Порошенко
Юрій Луценко, в розділі "конституційна реформа" йдеться, зокрема, про зняття депутатської недоторканності.

Також Сироїд повідомила, що наступного тижня, у вівторок-середу, група працюватиме над текстом коаліційної угоди, що стосуються регламенту діяльності коаліції, взаємодії коаліції з Кабінетом міністрів і з опозицією.

Представник Народного фронту
В'ячеслав Кириленко зазначив, що крім основних напрямків реформ, робоча група в основному узгодила і регламент коаліції, але є ряд питань, які необхідно відшліфувати. "Вся основна робота на 95% завершена. Ті 5%, які залишаються, будуть завершені в середу. На цьому, я думаю, функції робочої групи будуть завершені, і розпочнеться робота з підготовки першого засідання Верховної Ради... Це конституційна норма. Цю Раду скличе чинний глава Верховної Ради Турчинов, і вона почне вирішувати всі питання, пов'язані з регламентом першого засідання. на нашу думку, не буде жодних затримок з проголошенням коаліції, у тому числі з вирішенням усіх кадрових питань, що буде зроблено в перший день роботи новообраної Верховної Ради України", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини