RU

Коаліція збирається у п'ятницю знову зібрати Верховну Раду

01.07.2009, 14:45

Парламентська коаліція ініціює проведення позачергового засідання Верховної Ради у п'ятницю для розв'язання кадрових питань. Про це журналістам на брифінгу в парламенті повідомив Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Турчинов наголосив, що представники Партії регіонів порушили домовленості, досягнуті вранці щодо порядку денного. Перед розглядом кадрових питань "регіонали" заблокували парламентську трибуну, і на засіданні погоджувальної ради висунули нову умову. Зокрема, "регіонали" заявили, що дадуть можливість коаліції проголосувати за свої кадрові призначення тільки в тому випадку, якщо коаліція "зніме тих міністрів, яких вони назвуть".

Перший віце-прем'єр назвав таку позицію свідомим блокуванням розв'язання кадрових питань в Кабінеті Міністрів. У зв'язку з цим представники коаліції будуть знов збирати підписи для того, щоб провести позачергове засідання Верховної Ради в п'ятницю з одним питанням порядку денного - кадровим.

Нагадаємо, у другій половині дня Партія регіонів знову заблокувала парламентську трибуну. Це сталося після того, як спікер Володимир Литвин запросив керівників парламентських фракцій на нараду для того, щоб узгодити кадрові питання.

Раніше сьогодні Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяла, що Верховна Рада сьогодні розгляне кадрові пропозиції не тільки від коаліції, але й від опозиції. "Ми пішли на поступки, щоб коаліція поставила свої питання, і також опозиція поставила ті питання, на яких вона наполягає. Це не означає, що за ці законопроекти ми будемо давати голоси, це означає, що у кожного є право поставити питання на порядок денний. Тому від опозиції також будуть поставлені на порядок денний певні законопроекти, суть яких ми не розділяємо. Крім того, щоб зняти напруження і протистояння із кадровими призначеннями, сьогодні ми обговорювали на погоджувальній раді такий підхід, що всі кадрові пропозиції від опозиції, від коаліції будуть поставлені на голосування", - сказала вона.

Перед цим Партія регіонів вимагала звільнити голову МВС Юрія Луценка і Міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

Олександр Турчинов: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини