RU

Коаліція відповіла на блокаду бойкотом

10.09.2009, 15:07

Представники Комітету ВР з питань соціальної політики і праці, що входять у коаліцію, бойкотуватимуть засідання Комітету доти, доки Партія регіонів "не припинить спекуляції навколо соціальної проблематики і розблокує роботу Верховної Ради". Про це йдеться у заяві представників коаліції, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

"Ми будемо працювати в Комітеті над законопроектами, але не будемо відвідувати засідання з безглуздим порядком денним", - пояснюють нардепи.

За їхніми словами, останнім часом Партія регіонів, що вимагає підвищення соцстандартів, "жонглює нічим не підкріпленими цифрами". "Єдине завдання Партії регіонів - навантажити державні зобов'язання незабезпеченими додатковими 40-50 мільярдами гривень, підірвати систему соціального забезпечення і покласти за це відповідальність на політичних опонентів. Інтереси людей і соціальна політика загалом принесені в жертву політичній боротьбі майбутньої президентської кампанії", - вважають вони.

Укладачі заяви зазначають, що 9 вересня вже бойкотували засідання Комітету, оскільки на порядку денному стояли "космічні проекти".

Нагадаємо, сьогодні спікер Володимир Литвин намагався "заманити" депутатів у сесійну залу і переліком соціальних законопроектів, і Законом про фінансування заходів щодо підготовки до Євро-2012. Зрештою він просто попросив "регіоналів" дати йому можливість протягом 3-5 хв. хоча б проінформувати депутатів про результати погоджувальної ради, не відкриваючи засідання парламенту.

Однак від цього ситуація у Верховній Раді не змінилася: трибуна парламенту заблокована Партією регіонів.

Заяву підписали Олег Шевчук, Олександр Сочка, Андрій Павловський, Павло Унгурян (всі - БЮТ) і Володимир Марущенко (НУНС).

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини