RU

Коаліція і опозиція зійшлися на трьох законах

13.07.2009, 14:39

Пакет питань, які планується винести на завтрашнє позачергове засідання Верховної Ради, свідчить про те, що коаліція і опозиція могли домовитися про проведення завтрашнього засідання. Так вважає Голова Верховної Ради Володимир Литвин, про що він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин відзначив: "Очевидно, завтра відбудеться позачергове засідання. Попередньо я можу сказати, що на розгляд пропонується три питання: Закон щодо банківської сфери, Закон щодо підготовки до Євро-2012 і Закон про внесення змін до Закону "Про вибори Президента України". Але це - попередня інформація. Буде направлено мені 150 підписів народних депутатів і внесено пропозиції щодо порядку денного - я відразу підпишу розпорядження".

Відповідаючи на питання, чи вдалося домовитися Партії регіонів з коаліцією чи ж парламентська трибуна знову буде заблокована, В.Литвин сказав: "Якщо я говорю про те, який попередній перелік питань - ви ж розумієте, що він якраз збігається з настроями тих, від кого залежить працездатність, причому божевільна працездатність Верховної Ради України".

Нагадаємо, четверта сесія Верховної Ради VI скликання почалася 3 лютого 2009 року і працювала майже півроку. Згідно із календарним планом, мала б бути закритою 10 липня, однак цього не сталося. На 14 липня призначене позачергове пленарне засідання.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини