RU

Коаліція обговорює кандидатуру Прем'єра

11.03.2010, 10:55

Новостворена коаліція відправилася на свої збори, у парламенті оголошена перерва до 11:00. Перерву оголосив Голова Верховної Ради Володимир Литвин відразу після оголошення про створення коаліції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, раніше у своєму виступі заступник лідера фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов зазначив, що якщо є умови для того, щоб оголосити про створення коаліції, це треба зробити з тим, щоб коаліція могла провести свої збори і подати кандидатуру Прем'єр-міністра.

Збори коаліції проходять прямо у сесійній залі в секторі Партії регіонів і КПУ. У одній з парламентських лож це засідання веде народний депутат від Партії регіонів Андрій Клюєв. Депутати тут же голосують.

Наразі депутати прийняли рішення, поаплодували і відправилися тиснути руки Миколі Азарову. Можливо, було вирішено запропонувати його кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді України було створено коаліцію депутатських фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина і окремих народних депутатів у кількості 235 осіб. Про створення коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України 6 скликання оголосив глава ВР В.Литвин.

Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини