RU

Княжицький: Власник ТВі не змінився

11.04.2013, 10:50
Княжицький: Власник ТВі не змінився - Фото
Микола Княжицкий
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав народний депутат із фракції  Батьківщина, колишній генеральний директор телеканалу Микола Княжицький, коментуючи перестановки в редакційній раді каналу, а також інформацію про те, що компанія МЕДІА ІНФО збільшила частку в ТРК ТелеРадіоСвіт (ТВі) з 43,6% до 100% .

"Я написав заяву про вихід з редакційної ради у зв'язку з обранням мене народним депутатом. Мабуть, зараз її зареєстрували в Нацраді. Фактично це сталося вже давно", - сказав Княжицький, підкресливши, що не має "ніякого відношення" до ТВі.

Говорячи про інші перестановки в редакційній раді, Княжицький нагадав, що Вацлав Гавел помер в кінці 2011 року, а Володимир Павлюк пішов працювати на СТБ. "Тому цих людей і вивели зі складу", - припустив політик.

Що стосується МЕДІА ІНФО, Княжицький зазначив, що ця компанія була одним із засновників ТВі. "В принципі, як я розумію, сам власник не змінився. Це якісь юридичні моменти, але їх причини я не знаю", - сказав депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кінцевим власником ТВі є колишній топ-менеджер компанії ЮКОС Костянтин Кагаловський.

За станом на вересень 2012 року, співвласниками ТВі крім МЕДІА ІНФО були Seradgill holdings ltd (49%) і Міжнародна медіа компанія - 7,4%. За даними Нацради, частка Seradgill holdings раніше була ще вищою - 92,6%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини