RU

Кнопкодави відмовилися від сенсорної кнопки

04.02.2013, 14:22
Кнопкодави відмовилися від сенсорної кнопки - Фото
Володимир Рибак
Система для голосування Рада-3 не може бути введена в експлуатацію, повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак, відкриваючи засідання погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, обговорювалося питання про реалізацію вимоги персонального голосування і можливості використання для цього сенсорної кнопки. Профільний комітет за результатами розгляду питання повинен внести відповідні пропозиції до сесійної зали.

Рибак також повідомив, що не може підписати розпорядження про введення системи для голосування Рада-3, оскільки вже нові народні депутати подали шість проектів по даному питанню - чотири проекти змін до закону і два проекти постанов, які повинні бути розглянуті у залі.

Крім того, за словами Рибака, діюча система для голосування себе вичерпала, а ввести нову можна буде приблизно через півроку.

Спікер послався на інформацію голови регламентного комітету  Володимира Макеєнка про те, що діюча система для голосування була введена в 2002 році, і за десять років її амортизація склала 100%. У той же час, за його словами, академія наук при наявності фінансування приблизно за півроку обіцяє розробити і впровадити нову, сучасну систему.

Рибак зазначив, що в даний час ні по термінах, ні по фінансах точних цифр немає. "Вони (вчені, - ред.) зараз готують пропозиції для нас", - сказав він.

Рибак також зазначив, що якщо розробка буде готова до літа, роботу вересневій сесії вже можна буде почати з новою системою.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини