RU

Кнопкодави зі Слуги народу хочуть загладити провину грошима

12.09.2019, 11:35
Кнопкодави зі Слуги народу хочуть загладити провину грошима - Фото
Олександр Корнієнко (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Депутати з фракції Слуга народу, яких спіймали на кнопкодавстві, вибачилися і пообіцяли перерахувати свою місячну зарплату до благодійних фондів. Про це вони повідомили на початку пленарного засідання парламенту.

Першим виступив перший заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко, він вибачився від імені фракції "перед українським народом і колегами по парламенту", після чого слово передали депутатам, які завинили.

"Я хочу вибачитися за те, що вийшло, в моїх діях не було злого умислу, все було в турборежимі, вийшло не так, я переживав, щоб ми проголосували за ті закони... я готовий передати свою місячну зарплату до благодійних фондів за цю помилку", - заявив депутат Сергій Литвиненко.

Його підтримала депутат Олена Копанчук: "Хочу принести офіційне вибачення перед усіма. Хоч для мене і було важливо, щоб даний законопроект був проголосований, це не буде виправданням... приєднуюся до позиції свою заробітну плату віддати у благодійний фонд, я думаю, це стане посилом не робити неперсональное голосування", - заявила вона.

  • 3 вересня Литвиненко натиснув кнопку за депутата з СН Олександра Скічка під час голосування за включення до порядку денного сесії законопроекту про внесення змін до статті 85 і 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ). 
  • Вчора рух ЧЕСНО зафіксував неперсональне голосування Копанчук.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини