RU

КМДА може виселити Київраду з будівлі, - депутат

29.10.2013, 15:31
КМДА може виселити Київраду з будівлі, - депутат - Фото
Тетяна Меліхова
Київська міська держадміністрація планує забрати у своє розпорядження будинок Київради на Хрещатику, 36, а також приміщення на вул. Богдана Хмельницького та земельну ділянку площею 1,46 га, що знаходиться в користуванні міськради. Про це заявила голова фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді Тетяна Меліхова.

За її словами, відповідний проект рішення розглядався на засіданні постійної комісії Київради з питань власності. Після цього, вважає депутат, планується його включення до порядку денного найближчого засідання депутатського корпусу. "Якщо не перешкодити проведенню наступного нелегітимного засідання Київради, то я не сумніваюся, що правляча більшість проголосує за відповідне питання . І тоді всю роботу, виконану на початку року опозиційними депутатами Київради та громадськими активістами щодо допуску киян в будівлю, можна буде викинути в смітник", - цитує депутата прес-служба Батьківщини.

Меліхова стверджує, що після прийняття рішення КМДА відразу ж змінить порядок допуску городян в будівлю міськради, і вона стане "надтаємним режимним об'єктом".

Як підкреслила Меліхова, плани київської влади цілком очевидні: "Спочатку забрати собі будинок Київради для того, щоб закрити його для опозиційних депутатів і киян, і спокійно проводити в ньому нелегітимні засідання, на яких дерибанити весь Київ. А потім, коли роздавати і продавати буде нема чого, напевно, продати ще й будинок Київради під створення в ньому чергового готелю, ТРЦ, або взагалі знести під нове будівництво".

Нагадаємо, опозиція і незалежні спостерігачі вважають, що повноваження Київради VI скликання закінчилися 2 червня 2013 року, і всі засідання, скликані після цієї дати, незаконні. У зв'язку з цим опозиціонери неодноразово намагалися перешкодити проведенню засідань і навіть штурмували Київрада. Востаннє депутати міськради  збиралися на сесію  2 жовтня. Опозиція оскаржила в суді чергове засідання Київради.

Скандальна сесія Київради: хроніка зіткнень
Досьє на Тетяну Меліхову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини