RU

Ключовий свідок обвинувачення відмовився від свідчень проти Луценка

07.10.2011, 13:05
Ключовий свідок обвинувачення відмовився від свідчень проти Луценка - Фото
e423227837ba7fd715a79c9b6bd4ebdb.jpg

Ключовий свідок обвинувачення відмовився від свідчень проти Луценка

Один з ключових свідків у справі Юрія Луценка, його колишній помічник Сергій Мельник не підтвердив своїх свідчень в ході досудового слідства - він не отримував від Луценка вказівок з приводу Леоніда Присуплюка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мельник зазначив, що коли він свідчив на досудовому слідстві, то був дуже хворим, тому не повністю пам'ятає, про що йшла мова в ході допитів. Свідок попросив суд зачитати його свідчення, суддя Сергій Вовк дав протоколи допитів Мельнику на ознайомлення.

Після того, як Мельник ознайомився з протоколом, він сказав, що там багато свідчень перекручено. "У тому стані, в якому я був, я не міг його відняти. Я за два тижні переніс серйозну операцію. Допитувати хвору людину з 09:00 ранку до 09:00 вечора - це було знущанням. Я думав тоді тільки про одне - як пошвидше вийти звідти і прийняти ліки", - сказав він.

Мельник передав суду медичні довідки щодо стану його здоров'я на час допитів.

"Я намагався читати ці допити, але у мене в очах були метелики", - пояснив він.

Перша неточність, на якій зупинився свідок, - що він не отримував від Луценка вказівок щодо прийому на роботу Приступлюка. "Щодо роботи Приступлюка - я знав, що він працює в апараті міністра, в ДРПД, але жодних вказівок прямих від екс-міністра з цього приводу я не отримував", - сказав Мельник.

"Я інакше не можу назвати, як кривим дзеркалом, мої свідчення, що я розмовляв з Юрієм Віталійовичем по гучному зв'язку. Це абсурд абсолютний. Вести розмови з міністром, щоб чула вся вулиця Богомольця? У нас гучний зв'язок виведений на вулицю, ваша честь. Я вибачаюся за помилки, яких припустився слідчий. Не говорив я цього. І не було цього насправді ", - також сказав він.

Крім того, зі слів Мельника, він не давав жодних вказівок начальнику департаменту по роботі з персоналом Курку щодо прийому на роботу Приступлюка.

Нагадаємо, раніше можливі свідчення Мельника в суді називали ключовими.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини