RU

Клюєва позбавили депутатської недоторканності

03.06.2015, 12:21
Клюєва позбавили депутатської недоторканності - Фото
b1a04d4dfa0ce74b8d3b9eaa13034756.jpg
Верховна Рада дала згоду на притягнення народного депутата Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності. За проголосували 287 народних депутатів, повідомляє кореспондент Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

2 червня після засідання регламентний комітет визнав законними подання ГПУ щодо нардепів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука.

Нагадаємо, у поданні генерального прокурора по Клюєву від 12 травня йшлося про шахрайське заволодіння ТОВ Завод напівпровідників, а також корупційні дії при отриманні кредиту для цього підприємства з державного банку в розмірі 250 млн євро і погашення відсотків за цим кредитом у розмірі 200 млн грн з захищених статей бюджету. При цьому брат Сергія Клюєва - Андрій Клюєв обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра, а також очолював комісію, через які і були виділені бюджетні кошти.

Відповідаючи на запитання народних депутатів про те, чому прокуратура не вимагає згоди на арешт і затримання Клюєва, зокрема, за злочини на Майдані, виконуючий обов'язки генерального прокурора Володимир Гузир зазначив, що за злочинами на Майдані, а також по Межигір'ю епізоди також розслідуються. А на сьогоднішнє засідання винесено питання про притягнення Клюєва до відповідальності по тому епізоду, за яким слідчі вже готові оголосити йому підозри.

Народний депутат Сергій Клюєв заявив про непричетність до злочинів, про які йдеться в поданні Генпрокуратури. Він також заявив про психологічний тиск на членів регламентного комітету ВР, в результаті чого вони 2 червня переглянули своє рішення від 29 травня.

За словами Клюєва, рішення 29 травня полягало в тому, щоб направити подання главі Верховної Ради для повернення в Генпрокуратуру. Клюєв звернув увагу на те, що і в рішенні від 2 червня комітет направляє подання голові ВР відповідно до частини 4 статті 220 регламенту, в якій йдеться про те, що глава Верховної Ради у разі відсутності достатньої обґрунтованості може повернути подання в прокуратуру.

Читайте також: Клюєв і Мельничук - випробування комітетом

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини