RU

Клюєв вперше прокоментував своє призначення в РНБО

15.02.2012, 15:50
Клюєв вперше прокоментував своє призначення в РНБО - Фото
Андрій Клюєв
Андрій Клюєв  на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) займеться забезпеченням економічної та енергетичної незалежності Україні, а також реформуванням силових структур. Про це він заявив в коментарі з приводу свого призначення, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Клюєв уточнив, що для нього нова посада - "можливість зосередитися на вирішенні стратегічно важливих для України завдань, реальними справами забезпечити зміцнення безпеки і конкурентоспроможності нашої держави у всіх сферах - політичній, економічній та гуманітарній".

Однією з найважливіших задач, поставлених перед ним президентом, Клюєв назвав забезпечення енергетичної безпеки України та підвищення її енергоефективності. "Від успішності вирішення цих завдань залежить конкурентоспроможність всієї країни, і наші перспективи на найближчі десятиліття", - сказав він.

"Простіше кажучи, ті мільярди, які Україна віддає щомісячно за неймовірно дорогі енергоносії, ми могли б вкладати в модернізацію економіки, створення нових високотехнологічних підприємств. Дорогі енергоресурси і величезні енерговтрати - це ціна кожного нашого товару, це мільярди коштів, недодані пенсіонерам, освіти і охорони здоров'я ", - заявив він.

Ще одне завдання, поставлене перед Клюєвим - зниження залежності України від світових ринків.

Крім того, Клюєв вважає за необхідне не тільки прискорити реформи в силовому блоці, але і підвищити якість цих реформ - перетворення повинні торкнутися всієї правоохоронної системи, підвищити якість її роботи і мінімізувати корупцію в силових структурах. "Ви прекрасно знаєте, що нам ще дуже багато що належить зробити, щоб кожна людина відчувала себе захищеною не тільки від злочинності, а й від свавілля правоохоронців", - сказав секретар РНБО, додавши, що корупція становить значну загрозу державі.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович вчора провів кардинальні кадрові перестановки в Кабміні. Посади першого віце-прем'єра - міністра економічного розвитку і торгівлі Україна позбувся Андрій Клюєв- людина, яка завжди вважалася близькою до президента, неодноразово проходив до парламенту за списками Партії регіонів і вважається одним з найвпливовіших її членів. За часів губернаторства Януковича в Донецькій області працював його заступником з питань розвитку територій і зовнішньоекономічних зв'язків. Президент відправив Клюєва в "заслання" в РНБО. Укази були оприлюднені на сайті глави держави вчора в кінці робочого дня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини