RU

Клюєв вимагає, щоб Партія регіонів позбулася корупціонерів

28.02.2012, 14:49
Клюєв вимагає, щоб Партія регіонів позбулася корупціонерів - Фото
Андрій Клюєв
Партія регіонів повинна швидко та ефективно позбавлятися від людей, замішаних у корупційних діяннях. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, коментуючи інформацію про можливу причетність депутатів Херсонської міської ради до протиправних дій.

Як повідомляє прес-служба РНБО, Клюєв підкреслив: "Це питання принципове. Партія регіонів повинна дуже жорстко підходити до тих однопартійців, про які підтвердилася інформація, що вони переступили закон".

За його словами, мінімізація корупції - один з ключових пріоритетів влади: "Боротьба з корупцією, хабарництвом та рейдерством не повинна мати політичного забарвлення. Надзвичайно важливо, щоб всі знали, що вони рівні перед законом, незважаючи на особи, посади і партійну приналежність".

Клюєв уточнив, що мінімізація корупції відбувається за двома напрямками. З одного боку, це створення законодавчих правил і процедур, що скорочують корупційні можливості для чиновників, - мова йде, в тому числі, про дерегуляцію економіки і реформи сфери адміністративних послуг. З іншого боку, вважає секретар РНБО, результатом реформи правоохоронних органів має стати підвищення ефективності їх роботи, а реформи судової системи - кардинальне зменшення корупції в судах.

Відповідаючи на уточнюючі питання журналістів, Клюєв заявив, що вітає ініціативу голови Партії регіонів Миколи Азарова передати справу про проступок однопартійців з Херсона на розгляд партійної контрольної комісії. При цьому він висловив упевненість, що Партія регіонів не стане прикривати тих однопартійців, які порушили закон. "Упевнений, що цей випадок стане прикладом для інших членів Партії регіонів", - зазначив він.

Нагадаємо, Азаров пообіцяв виключити з Партії регіонів депутатів Херсонської міськради, які підозрюються в протиправних діях, якщо така інформація підтвердиться.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини