RU

Клюєв розповів, яке таємне рішення РНБО затвердив Янукович

12.06.2013, 13:24
Клюєв розповів, яке таємне рішення РНБО затвердив Янукович - Фото
Андрій Клюєв
Про це заявив секретар РНБО Андрій Клюєв, коментуючи затверджене указом президента рішення Радбезу від 5 червня 2013 року про розвиток атомно-промислового комплексу та створення ядерно-паливного циклу.

За словами Клюєва, в рішенні йдеться про комплекс завдань і заходів щодо вдосконалення державної політики в енергетичній сфері, підвищення безпеки енергоблоків українських АЕС, розвитку атомно-промислового комплексу, в тому числі окремих етапів вітчизняного ядерно-паливного циклу, фінансово-економічному оздоровленні підприємств галузі, а також забезпечення належного рівня захисту розробок і винаходів українських наукових установ.

В якості позитивного прикладу підтримки державою науки він навів створення на базі Харківського фізико-технічного інституту сучасної дослідницької ядерної установки. Клюєв повідомив, що наприкінці травня своїм рішенням Кабмін затвердив проект будівництва установки і відновив дію міжвідомчої комісії, яка повинна буде координувати дії органів виконавчої влади з її створення. Ввести в експлуатацію ядерну установку планують до кінця 2014 року.

Крім того, зазначив Клюєв, Україна планує продовжувати активну співпрацю у сфері атомної енергетики та безпеки на міжнародному рівні. "Міжнародне співробітництво у сфері мирного використання ядерної енергії має допомогти Україні залучити сучасні технології та новітні розробки для створення надійної основи розвитку вітчизняної енергетики в майбутньому. Ми повинні постійно дивитися вперед, планувати розвиток галузей економіки України на 10, 20 і 50 років вперед", - сказав він.

Досьє на Андрія Клюєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини