RU

Клюєв критикує опозицію: її поведінка абсурдна

06.03.2012, 16:57
Клюєв критикує опозицію: її поведінка абсурдна - Фото
Андрій Клюєв
Опозиція поводиться абсурдно, коли відмовляється від роботи в Конституційної асамблеї. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Клюєв.

Як повідомляє офіційний сайт РНБО, Клюєв впевнений, що тільки в результаті конструктивного діалогу влади й опозиції з урахуванням думок різних громадських і соціальних груп можна підвищити ефективність реформ.

За його словами, Основний Закон повинен забезпечувати розвиток країни й відповідати новим пріоритетам. Такі рекомендації давали Україна й Венеціанська комісія, і ПАРЄ.

"Приємно відзначати, що необхідність створення подібного громадського майданчика розуміють і в ПАРЄ, і цей факт особливо чітко відображає абсурдність поведінки представників української опозиції, яка відмовилася брати участь в роботі Конституційної асамблеї", - сказав він.

Клюєв закликав усі політичні сили все ж прийняти участь в роботі над вдосконаленням Конституції України. При цьому секретар РНБО додав, що українська влада повинна значно ширше залучати до вироблення своєї політики альтернативні думки, в тому числі, учених і незалежних експертів.

Нагадаємо, Конституційна асамблея при президенті України Вікторі Януковичу, яка повинна підготувати проект нової Конституції, може почати свою роботу в кінці квітня - початку травня. Про це повідомила радник президента Марина Ставнійчук. Кандидатури до складу асамблеї приймаються до 16 квітня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини