Клюєв буде неформально керувати штабом Партії регіонів, - ЗМІ

28.02.2012, 09:02
Клюєв буде неформально керувати штабом Партії регіонів, - ЗМІ - Фото
Андрій Клюєв

В оточенні секретаря РНБО та Адміністрації президента спростовують інформацію, що Клюєв відсторонений від виборчої кампанії Партії регіонів

Секретар РНБО Андрій Клюєв не буде формальним керівником виборчого штабу Партії регіонів, однак фактично кампанією все одно керувати буде він. Про це газеті Сегодня повідомили джерела в Адміністрації президента і в оточенні секретаря РНБО.

Чутки про те, що Клюєв відсторонений від виборчої кампанії Партії регіонів, грунтуються на невірно істрактованних словах президента, говорить джерело в оточенні Клюєва.

"Так, формально керівником штабу буде хтось інший. Але гроші будуть у Клюєва, рішення буде приймати він (звичайно, радячись з президентом), і відповідальність за результат буде нести він", - пояснює джерело.

За його словами, Клюєв зберіг свій вплив і навіть намагається його розширити, піднявши статус РНБО: "Він навіть зайняв під нього на Банковій півповерху, виселивши інші структури". Джерело в Адміністрації президента інформацію про "захоплені" кабінети заперечує, але визнає: "Клюєв дійсно почав роботу по посиленню прав РНБО". При цьому, за його словами, "особистісного конфлікту між Клюєвим і головою АП Сергієм Льовочкіним немає, хоча в питанні впливу у владі їх інтереси, безумовно, стикаються". Джерело в АП також каже, що відсторонення Клюєва від штабу Партії регіонів - тільки формальне.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович повідомив, що Клюєв не керуватиме штабом Партії регіонів на майбутніх парламентських виборах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні