RU

Клюєв буде неформально керувати штабом Партії регіонів, - ЗМІ

28.02.2012, 09:02
Клюєв буде неформально керувати штабом Партії регіонів, - ЗМІ - Фото
Андрій Клюєв
Секретар РНБО Андрій Клюєв не буде формальним керівником виборчого штабу Партії регіонів, однак фактично кампанією все одно керувати буде він. Про це газеті Сегодня повідомили джерела в Адміністрації президента і в оточенні секретаря РНБО.

Чутки про те, що Клюєв відсторонений від виборчої кампанії Партії регіонів, грунтуються на невірно істрактованних словах президента, говорить джерело в оточенні Клюєва.

"Так, формально керівником штабу буде хтось інший. Але гроші будуть у Клюєва, рішення буде приймати він (звичайно, радячись з президентом), і відповідальність за результат буде нести він", - пояснює джерело.

За його словами, Клюєв зберіг свій вплив і навіть намагається його розширити, піднявши статус РНБО: "Він навіть зайняв під нього на Банковій півповерху, виселивши інші структури". Джерело в Адміністрації президента інформацію про "захоплені" кабінети заперечує, але визнає: "Клюєв дійсно почав роботу по посиленню прав РНБО". При цьому, за його словами, "особистісного конфлікту між Клюєвим і головою АП Сергієм Льовочкіним немає, хоча в питанні впливу у владі їх інтереси, безумовно, стикаються". Джерело в АП також каже, що відсторонення Клюєва від штабу Партії регіонів - тільки формальне.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович повідомив, що Клюєв не керуватиме штабом Партії регіонів на майбутніх парламентських виборах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини