Климпуш-Цинцадзе: Путін розуміє лише мову жорсткої відсічі

10.06.2016, 09:57
Климпуш-Цинцадзе: Путін розуміє лише мову жорсткої відсічі - Фото
Іванна Климпуш-Цинцадзе

За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, разом з тим Україні необхідна підтримка і єдність Європи і трансатлантична єдність в протистоянні РФ

Україні необхідна підтримка і єдність Європи і трансатлантична єдність в протистоянні Російської Федерації. Про це в інтерв'ю газеті День заявила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Я сподіваюся, що ми всі чудово розуміємо, що немає іншого варіанту, як політико-дипломатичне врегулювання конфлікту на Донбасі. При цьому очевидно, що треба бути підготовленими, мати реформовані і здатні захищати свою землю збройні сили. Одне іншого не виключає і навпаки - вимагає взаємодоповнюючих зусиль", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, в той же час Україні необхідна підтримка і єдність Європи і трансатлантична єдність в протистоянні РФ.

"Тому що Путін розуміє лише мову жорсткої відсічі, і саме тому нам потрібно і надалі триматися єдності ЄС, що дається нам важко - зазначила віце-прем'єр.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам