18.05.2018, 15:00

Клімкін звернувся до Ради Європи цитатою Сенцова: текст

Клімкін звернувся до Ради Європи цитатою Сенцова: текст - Фото
Павло Клімкін (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Глава МЗС порекомендував Раді Європи рівнятися на українських політв'язнів, якщо вона хоче "гідно пережити складні часи"

Реклама
Реклама

Міністр закордонних справ Павло Клімкін почав свій сьогоднішній виступ на міністерському засіданні Ради Європи в Страсбурзі з цитати із заяви українського політв'язня в Росії Олега Сенцова, в якій той повідомляє про початок безстрокового голодування. Текст початку промови глави МЗС в своєму Facebook опублікував постпред України при РЄ Дмитро Кулеба.

"Я, Олег Сенцов, громадянин України, незаконно засуджений російським судом і знаходжуся в колонії міста Лабитнангі, оголошую безстрокове голодування з 14 травня 2018 року. Єдина умова його припинення - звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ", - йдеться в цитаті.

Фото: facebook.com/dmytro.kuleba

За словами Кулеби, дипломати іноді цитують великих людей на початку своїх промов, щоб "задавати тон виступу і доводити ключове повідомлення".

"Нові часи - нові зразки величі", - прокоментував постпред цитату Сенцова в промові Клімкіна.

Як зазначив Кулеба, глава МЗС також порекомендував Раді Європи рівнятися на українських політв'язнів, якщо вона хоче "гідно пережити складні часи".

25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі. Росія відмовляється передати Сенцова Україні, вважаючи його своїм громадянином.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама