06.11.2018, 16:40

Клімкін відповів Хугу: Потрібно вміти підбирати слова

Клімкін відповів Хугу: Потрібно вміти підбирати слова - Фото

Глава МЗС прокоментував проросійську позицію колишнього екс-першого заступника глави місії ОБСЄ

Реклама
Реклама

Колишньому першому заступнику голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ  Олександру Хугу потрібно було зуміти знайти слова, які не допускали б будь-яких "проросійських" інтерпретацій. Про це заявив міністр закордонних справ  Павло Клімкін  у себе в Facebook, коментуючи заяву Хуга про те, що він не вважає Росію країною-агресором.

"Олександр Хуг знову потрапляє в комунікаційну неприємність. І не тому, що він проросійський, оскільки свої обов'язки заступника голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні він намагався виконувати неупереджено", - зазначив Клімкін.

Реклама

Клімкін вважає, що це сталося, перш за все, тому, що, незважаючи на офіційний статус спостерігача, в своїх заявах він не може виходити за формальні рамки.

"Тобто не має права давати жодних політичних оцінок і говорити "від себе". І все одно, це - не виправдання. Адже навіть в цій чутливій ситуації, безпосередньо обумовленою його мандатом, потрібно було зуміти знайти інші слова, які не допускали б будь-яких "проросійських" інтерпретацій. Від цього багато в чому залежить розуміння і підтримка в Україні діяльності СММ ", - підкреслив Клімкін.

Він додав, що спектр можливостей спостерігачів ОБСЄ в Донбасі вельми обмежений, і бойовики всіляко перешкоджають їх роботі. "Але присутність такої місії набагато важливіше, ніж відсутність будь-якої", - уточнив Клімкін.

31 жовтня 2018 року Хуг покинув свій пост

4 листопада Хуг заявив, що не вважає Росію країною-агресором.

Читайте також: Хуг: Ми розмовляли з людьми, які називали себе військовими РФ

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама