Клімкін: У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти

27.09.2019, 10:46
Клімкін: У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти - Фото
Павло Клімкін (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

На думку колишнього глави МЗС, мир буде досягнутий, коли до України повернуться Крим і Донбас

Колишній міністр закордонних справ  Павло Клімкін  скептично поставився до обговорень "великої мирної угоди по Донбасу", заявивши, що на Заході в це ніхто не вірить. Про це колишній глава МЗС заявив в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу на телеканалі 1+1.

"У глобальну угоду з Путіним вірять тільки ідіоти. Ніхто з тих, кого я знаю на Заході в це не вірять. Те, що треба працювати - безумовно. І що таке мир? Мир - це коли і Крим, і Донбас до нас повернуться. припинення вогню, кроки по Донбасу? Так. Але не потрібно називати це миром", - заявив Клімкін.

Колишній глава МЗС також озвучив свою формулу світу: "Ми повинні стати сильніше, Росія повинна стати слабкіше і ми повинні зберегти своїх друзів".

Також Клімкін похвалив президентаа Володимира Зеленського після його візиту в США: "На жаль, а може і на щастя в історії Штатів Україна буде пов'язана з Чорнобилем, з Майданом і з імпічментом. У перспективі це нас затягне в дуже негативну спіраль. Але сьогодні, я вважаю, що президент Зеленський вийшов з цієї ситуації, окрім Європи, без втрат і навіть з плюсами".

Читайте також: Зеленський захищає свої слова про "недостатню допомогу" ЄС Україні

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями