Клімкін: Меркель дивилася серіал "Слуга народу"

29.07.2019, 12:24
Клімкін: Меркель дивилася серіал
Павло Клімкін (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Міністр закордонних справ повідомив, що крім канцлера Німеччини серіал також подивилися кілька глав МЗС інших країн

Міністр закордонних справ  Павло Клімкін заявив, що канцлер Німеччини  Ангела Меркель бачила фрагменти з серіалу "Слуга народу", де раніше в ролі президента Голобородька знявся шоумен, а тепер уже справжній президент  Володимир Зеленський. Про це глава МЗС розповів Укрінформу.

"Я вам можу відкрити таємницю, що коли стала зрозуміла динаміка рейтингу Зеленського, навіть для канцлера Німеччини Ангели Меркель її команда нарізала кілька епізодів з серіалу, щоб вона подивилася", - заявив він.

Клімкін додав, що він не знає, які саме епізоди подивилася канцлер, запропонувавши журналістам самим запитати у неї про це.

"Але я точно знаю, що ще кілька міністрів закордонних справ дивилися серіал і питали мої думки з цього приводу. Назвати їх не можу, тому що не питав у них дозволу. Я взагалі вважаю, що треба дивитися українські медіа, щоб розуміти, що відбувається", - заявив Клімкін.

На думку міністра, "якісь речі в серіалі зроблені дуже талановито". Він зізнався, що і сам дивився кілька епізодів "Слуги народу".

Читайте також: Павло Клімкін: За півтора місяця Зеленський жодного разу не телефонував

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні