RU

Клименко підтвердив арешт активів чоловіка Тимошенко

18.12.2012, 16:19
Клименко підтвердив арешт активів чоловіка Тимошенко - Фото
Олександр Тимошенко
Голова Державної податкової служби України (ДПС) Олександр Клименко підтвердив факт заборони Олександру Тимошенко розпоряджатися акціями своєї чеської компанії Britico Product sro, встановленого районним судом Дніпропетровська з метою забезпечення позову ДПС.

"Так, дійсно є звернення ... Це поточна діяльність (ДПС) і ніякої політики тут немає. Існує рішення суду ще в жовтні 2012 року щодо порушення посадовими особами (Britico Product sro) валютного законодавства, однак робота виконавчої служби не завершилася успішно, і тому ДПС звернулася з позовом до суду з метою заблокувати відчуження активів, які ми використовуємо для сплати накладених еже в жовтні штрафів", - сказав Клименко, передає Інтерфакс-Україна.

Він не зміг назвати точну суму нарахованих штрафів, але за його словами, сума незначна.

Як повідомлялося, на початку січня 2012 Тимошенко отримав притулок у Чехії. У посольстві Чехії в Україні пояснили, що Чеська республіка не надає "політичного притулку", але, згідно зі своїми міжнародними зобов'язаннями, надає біженцям міжнародну охорону, в тому числі і у формі "притулку".

Чоловік Тимошенко заснував у Чехії фірму. Крім того, в грудні 2011 року він подав у Празі документи на реєстрацію Міжнародної громадської організації Батьківщина.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини