Клименко підтвердив арешт активів чоловіка Тимошенко

18.12.2012, 16:19
Клименко підтвердив арешт активів чоловіка Тимошенко - Фото
Олександр Тимошенко

Голова Державної податкової служби Олександр Клименко заявляє, що "це поточна діяльність" податкової та "ніякої політики тут немає"

Голова Державної податкової служби України (ДПС) Олександр Клименко підтвердив факт заборони Олександру Тимошенко розпоряджатися акціями своєї чеської компанії Britico Product sro, встановленого районним судом Дніпропетровська з метою забезпечення позову ДПС.

"Так, дійсно є звернення ... Це поточна діяльність (ДПС) і ніякої політики тут немає. Існує рішення суду ще в жовтні 2012 року щодо порушення посадовими особами (Britico Product sro) валютного законодавства, однак робота виконавчої служби не завершилася успішно, і тому ДПС звернулася з позовом до суду з метою заблокувати відчуження активів, які ми використовуємо для сплати накладених еже в жовтні штрафів", - сказав Клименко, передає Інтерфакс-Україна.

Він не зміг назвати точну суму нарахованих штрафів, але за його словами, сума незначна.

Як повідомлялося, на початку січня 2012 Тимошенко отримав притулок у Чехії. У посольстві Чехії в Україні пояснили, що Чеська республіка не надає "політичного притулку", але, згідно зі своїми міжнародними зобов'язаннями, надає біженцям міжнародну охорону, в тому числі і у формі "притулку".

Чоловік Тимошенко заснував у Чехії фірму. Крім того, в грудні 2011 року він подав у Празі документи на реєстрацію Міжнародної громадської організації Батьківщина.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам