RU

Клих в критичному стані: Денисова вимагає медобстеження

26.06.2018, 15:35
Клих в критичному стані: Денисова вимагає медобстеження - Фото
Станислав Клых

Український політв'язень Станіслав Клих, який оголосив голодування 8 червня, знаходиться в критичному стані і потребує проведення незалежного медичного обстеження. Про це йдеться в черговому зверненні уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової.

Денисова стверджує, що ще 21 травня направила Москальковій лист з проханням посприяти медичному обстеженню Клиха і особисто його відвідати.

Відповіді на це звернення, за словами українського омбудсмена, вона не отримала.

"З жовтня 2017 Станіслав Клих не зустрічається зі своїми батьками. Згідно з наявною інформацією, з 8 червня 2018 Клих оголосив голодування і зараз стан його здоров'я знаходиться в критичному стані. За повідомленнями матері, у Клиха серйозні проблеми з нирками і серцем", - повідомила Денисова.

Вона наполегливо просить Москалькову сприяти проведенню незалежного медичного обстеження Клиха українськими або міжнародними лікарями.

Також Денисова просить омбудсмена РФ забезпечити найближчим часом її особисту зустріч з Клихом.

"Також вкотре прошу Вас сприяти терміновому звільнення Станіслава Клиха на гуманітарних підставах", - зазначила Денисова.

У грудні 2017 року Amnesty International заявила, що Клих замість надання йому медичної допомоги піддавався примусовому психіатричному лікуванню, після якого був не в змозі робити елементарні речі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини